KONSULTACJE

INTERNISTA

Konsultacje internisty

Specjalizujemy się w konsultacjach kardiologicznych dzieci i dorosłych. W związku z powyższym, wszyscy lekarze interniści, pracujący w naszej poradni, posiadają wieloletnie doświadczenie z zakresu nieinwazyjnej diagnostyki kardiologicznej zdobyte podczas pracy na oddziałach kardiologicznych. Większość naszych lekarzy internistów posiada także praktyczne umiejętność wykonywania badania echo serca.

Przychodnię Kardiologiczną Dzieci i Dorosłych Kardiofon cechuje profesjonalizm personelu medycznego oraz krótkie terminy realizacji wizyt. Podczas pierwszej wizyty zwracamy szczególną uwagę na zebranie dokładnego wywiadu lekarskiego oraz poznanie pacjenta. Nasi lekarze są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 20.00 oraz w soboty w godzinach od 8.00 do 14.00. Zapraszamy do zapoznania się z naszym Personelem medyczny w zakładce PERSONEL.

Nasza przychodnia jest Autoryzowanym Punktem Pobrań laboratorium Synevo, co umożliwia nam wykonanie większości badań laboratoryjnych.

Lekarze interniści określają ryzyko zawału mięśnia sercowego, kierują pacjentów na badania diagnostyczne, których wykonanie możliwe jest na miejscu w naszej poradni. Z zakresu leczenia i chorób układu krążenia, oferujemy skrupulatne badania diagnostyczne, takie jak: badanie echo serca, ekg spoczynkowe, event holter ekg.

 
Ile kosztuje konsultacja internisty?
Konsultacja Cena
Internista 120.00 zł

W celu umówienia wizyty prosimy o podanie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego.

KOD

}