Informacje

AKTUALNOŚCI

2016-03-30
"W najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Swadzim odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne oraz konsultacje ze specjalistami. Akcja zorganizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!". "
2016-03-01
"W sobotę 5 marca w pasażu naszego centrum handlowego odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne oraz konsultacje ze specjalistami. Akcja zorganizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia "Teraz Serce!". "
2016-01-22
"Już w najbliższą sobotę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan odbędą się bezpłatne badania kardiologiczne, organizowane w ramach ogólnopolskiej kampanii „Teraz serce”. To doskonała okazja, aby zadbać o zdrowie swoich najbliższych z okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. Na terenie galerii handlowej będzie można między innymi wykonać badanie EKG, oznaczyć poziom cholesterolu we krwi czy skorzystać z porady dietetyka. Wstęp wolny!"
2016-01-21
23 stycznia 2016 r. nie przegap bezpłatnych badań serca w Porcie Rumia CH Auchan! Ruszamy już od godziny 10:00!
11... 3 2 1 »
 

W celu umówienia wizyty prosimy o podanie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego.

KOD

}