LABORATORYJNE

BADANIA KRWI

Kto i w jaki sposób wykonuje laboratoryjne badania krwi?

Badania laboratoryjne wykonywane są w naszej przychodni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 12:00. Krew do badania pobierana jest przez wykwalifikowaną pielęgniarkę.

Jakie laboratoryjne badania krwi wykonujemy?

Szczególnie zachęcamy Państwa do wykonania "Profilu kardiologicznego", który przygotowaliśmy dla klientów naszej poradni w szczególnie atrakcyjnej cenie. W ofercie posiadamy ponad 1000 różnych badań, między innymi: lipidogram, jonogram, mocznik, kreatynina, kwas moczowy, koagulogram, transaminazy wątrobowe, markery nowotworowe, mocz, badania hormonalne, badania na obecność wirusa HBV, HCV, HIV. Oprócz "Profilu kardiologicznego" oferujemy wiele innych profili. Kliknij aby pobrać szczegółowy cennik zawierający wszystkie badania.

Przygotowanie do pobrania krwi

Na pobranie krwi do badań analitycznych należy zgłosić się:

  • na czczo
  • po przespanej nocy
  • w godzinach porannych (8.00 do 12.00)
  • w miarę możliwości po odstawieniu leków i preparatów witaminowych (po konsultacji z lekarzem)
  • w dniu poprzedzającym badanie należy ograniczyć wysiłek fizyczny, stosować normalną mieszaną dietę oraz nie spożywać alkoholu
Na pobranie krwi do badań nie powinno się zgłaszać:
  • w okresie głodzenia lub przyjmowania obfitych posiłków
  • w okresie miesiączki

W niektórych przypadkach wykonywane są badania krwi po posiłku i po przyjętych lekach. Badania takie wykonuje się wg wskazań lekarza.

Jak szybko otrzymamy wynik badania krwi?

Wyniki badań można odebrać online za pomocą karty dostępu SYNEVO za wyjątkiem grupy krwi i HIV, które należy odebrać na miejscu.

Współpraca z laboratorium SYNEVO

Przychodnia Kardiologiczna Dzieci i Dorosłych Kardiofon jest Autoryzowanym Punktem Pobrań laboratorium SYNEVO, które jest częścią holdingu Medicover - lidera prywatnego sektora ochrony zdrowia w Europie Środkowej i Wschodniej. Laboratoria SYNEVO posiadają akredytacje zgodną z normą ISO oraz akredytacje laboratorium medycznego wydaną przez Polskie Centrum Akredytacji.

Dodatkowym postępowaniem obejmującym kontrolę jakości wyników badań laboratoryjnych jest systematyczny udział laboratoriów SYNEVO w krajowych i międzynarodowych programach zewnątrz laboratoryjnej kontroli jakości badań organizowanych przez:

  • Centralny Ośrodek Badan Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi
  • Centralny Ośrodek Badan Jakości w Diagnostyce Mikrobiologicznej (POLMIKRO)
  • Labquality w Helsinkach

 
Ile kosztują laboratoryjne badania krwi?
Badanie Cena
Profil kardiologiczny: morfologia, OB, badanie ogólne moczu, glukoza, cholesterol, HDL, LDL, triglicerydy, kreatynina, mocznik, potas, ALT, AST 98.00 zł
Troponina (T) 50.00 zł
CK - MB 50.00 zł
D - dimery 62.00 zł
Czas Protrombinowy (INR) 14.00 zł
APTT 15.00 zł
Lipidogram 27.00 zł
Cholesterol całkowity 12.00 zł
Cholesterol HDL 12.00 zł
Cholesterol LDL 12.00 zł
Triglicerydy 13.00 zł
Mocznik 12.00 zł
Kreatynina 10.00 zł
Kwas Moczowy 12.00 zł
Sód 12.00 zł
Potas 12.00 zł
Magnez 12.00 zł
Glukoza 11.00 zł
ALT 12.00 zł
AST 12.00 zł
CRP 35.00 zł
OB 10.00 zł
Morfologia 15.00 zł
Mocz Analiza Ogólna 13.00 zł

W celu umówienia wizyty prosimy o podanie numeru telefonu. Oddzwonimy najszybciej jak to możliwe, nie później niż w ciągu jednego dnia roboczego.

KOD

}